Zjednodušujeme zložité veci

Since 1996

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Neustále sa pozeráme vpred, preto sme už viac ako 20 rokov jednotkou na trhu.

Žijeme v neistých a neustále sa meniacich časoch. Lídri a firmy musia robiť veľké a zodpovedné rozhodnutia.

Náš príspevok
k lepšej krajine

Snažíme sa o to, aby každá z našich kampaní bola nielen komerčne úspešná, ale aby z nej mala úžitok aj spoločnosť či konkrétne komunity. Nabádame našich klientov, aby boli odvážni a verejne sa postavili sa správne veci. Pomáhame občianskej spoločnosti, podporujeme vedu a výskum a bojujeme proti dezinformáciám. Ako Seesame sa snažíme, aby Slovensko bolo lepšou krajinou.

“Veríme, že len pravdivé príbehy postavené na správnych hodnotách dokážu budovať reputáciu značiek. Vždy sa snažíme priniesť nový pohľad a tvoríme s klientmi kampane, v ktorých vidíme širší zmysel.”

Michaela Benedigová,
Managing Director & Partner
Sme jediným slovenským členom najväčšej siete nezávislých komunikačných agentúr PROI Worldwide. Medzinárodné projekty so skvelou znalosťou lokálnych trhov, ale iba jedným kontaktným bodom pre klienta. Viac o PROI

Ako sa začal náš príbeh

Seesame vznikol v roku 1996. Pod pôvodným názvom Interel sa vtedy oddelil od pobočky belgickej PR agentúry, ktorá sídlila v Prahe.

O niekoľko rokov neskôr odkúpil tím okolo Michaely Benedigovej polovicu slovenskej pobočky Interelu a potom aj zvyšok. Názov sa zmenil na Seesame - trochu agramaticky povedané “vidieť rovnako”. Vyjadruje ambíciu pozerať sa na veci rovnako ako klienti, verejnosť či kľúčoví ľudia.

Dnes Seesame sídli v office s hojdačkami na Mlynských nivách.

Sme jediným slovenským členom najväčšej siete nezávislých komunikačných agentúr PROI Worldwide. Medzinárodné projekty so skvelou znalosťou lokálnych trhov, ale iba jedným kontaktným bodom pre klienta. Viac o PROI

Stratégie, ktoré stoja na dátach

Intuícia je dobrá vec, ale len ako doplnok k dátam. Preto všetky naše stratégie tvoríme na základe reálnych poznatkov. Používame prieskumy, sme súčasťou vedeckého výskumu. Namiesto domnienok pracujeme s informáciami, ktoré nás často privedú k originálnym a efektívnym riešeniam.

Nápady,
ktoré vyniknú

Insight pretvárame do silných kreatívnych myšlienok, ktoré značkám a ich hodnotám pristanú a umožnia im vyniknúť. Vytvárame obsah, ktorý je zaujímavý, zrozumiteľný a podnecuje konverzáciu. Vďaka tomu často otvárame spoločenský dialóg.

Digitál, ktorý
je na pulze dňa

Akákoľvek verejná konverzácia sa dnes odohráva najmä online, preto sme naše služby nadizajnovali tak, aby išli neustále s dobou. Kombináciou technológie a skúseností vieme do projektov priniesť tie správne digitálne riešenia, ktoré zaujmú a dajú sa odmerať. A to tak v komunikácií s biznis partnermi aj s koncovými zákazníkmi.

Pre koho pracujeme

vagus
transparency international sk
socia
krajina zachrancov
konspiratori.sk
Nadácia ESET
habitat for humanity
Henkel
Heineken
CBA
F&F
AFB
Dell
PosAm
Samsung
Schneider Electrics
Shell
Soitron
Nadácia DEDO
Tachyum
AIFP
Amazonky
AOP
Biogen
essity
Imunoglukan
Janssen
MSD
Pfizer
sobi
Union
Uvea
Adient
Arkon
DKV
Foxconn
ISA
Isover
lucron
Saint Gobain
globsec
envi-pak
YIT
envidom
Slovalco
nafta
BFF
edenred
EVVA
Gran thorton
OVB
topforex
slaspo
embassy of USA
EU

Ocenenia

SABRE Award EMEA Region

SABRE Award EMEA Region

Ceny SABRE boli vždy o angažovanosti, dôveryhodnosti a budovaní vzťahov. Teraz viac ako kedykoľvek predtým sa od prihlásených kampaní očakáva, že preukážu svoju kredibilitu v týchto oblastiach. Nám sa to opakovane darí a meno našej agentúry každoročne svieti na shortlistoch aj na súpiske víťazov.

GLOBAL SABRE Award

GLOBAL SABRE Award

SABRE Awards je najprestížnejšie PR ocenenie na svete. Udeľuje sa za vynikajúce výsledky v šiestich regiónoch sveta. Ceny udeľuje spoločnosť PRovoke Media a my sme hrdí na to, že sa pravidelne stávame laureátmi tohto ocenenia.

Consultancy  of the year

Consultancy of the year

Sme hrdí na to, že sme ako vôbec prvá a doteraz jediná agentúra na Slovensku držiteľmi titulu Agentúrou roka v regióne EMEA. Tento úspech sa nám podaril v roku 2017. Vážime si toto ocenenie a pri všetkom, čo robíme sa usilujeme, aby sme sa stali jeho držiteľmi opäť.


10x SABRE Award EMEA Region
5x GLOBAL SABRE Award
20x PROKOP